Вибори
17:29 06.02.2019

Суд відмовився зобов'язати ЦВК зареєструвати Симоненка кандидатом на виборах президента

1 хв читати

Шостий апеляційний адміністративний суд 6 лютого відмовив у задоволенні позову лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка і самої КПУ до Центральної виборчої комісії через відмову в реєстрації його кандидатом на виборах президента України 31 березня.

П.Симоненко і Компартія України вимагали визнати протиправною і скасувати постанову ЦВК від 2 лютого про відмову в реєстрації П.Симоненка кандидатом на виборах президента від КПУ.

Вони просили суд зобов'язати ЦВК повторно розглянути документи П.Симоненка і зареєструвати його кандидатом на виборах президента.

Як повідомлялося, 2 лютого ЦВК відмовила політику в реєстрації кандидатом на виборах 31 березня, оскільки П.Симоненко був висунутий від партії, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Комуністична партія України вважає це рішення політично мотивованим і антиконституційним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Британський суд визнав винними трьох болгар у шпигунстві на користь РФ

В Німеччині засудили до довічного ув'язнення росіянина, який вбив двох українських військових

Суд США відхилив клопотання Маска про призупинення перетворення OpenAI на комерційну структуру

До суду передано справу посадовців Чернівецької митниці, через недбалість яких держбюджет міг втратити понад 45 млн грн

Суд залишив під вартою нардепа Шевченка, підозрюваного у держзраді - ЗМІ

ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

ЦВК Молдови підбила підсумки президентських виборів, у другий тур вийшли Санду й Стояногло

ЦВК України виступає за призупинення членства РФ і РБ в А-WEB

Результати виборів президента РФ є нікчемними - ЦВК України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА