Вибори
15:46 08.02.2019

РФ не направлятиме в Україну спостерігачів, які отримали відмову в акредитації, в місії БДІПЛ ОБСЄ - МЗС

1 хв читати
РФ не направлятиме в Україну спостерігачів, які отримали відмову в акредитації, в місії БДІПЛ ОБСЄ - МЗС

Російська Федерація не направлятиме в Україну своїх спостерігачів, яким раніше відмовили в акредитації, в складі місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за виборами президента України 2019 року з "міркувань безпеки".

"Російська сторона, виходячи з міркувань безпеки наших представників у спостережній місії БДІПЛ, прийняла рішення утриматися від їх направлення в Україну", - йдеться в заяві на сайті МЗС РФ у п'ятницю.

У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що розцінюють відмову України від акредитації російських спостерігачів як "грубе порушення міжнародних зобов'язань у сфері загальноприйнятих електоральних процедур".

На думку російських дипломатів, завдано значної шкоди іміджу БДІПЛ.

"Відсутність російських спостерігачів у складі міжнародних моніторингових місій разом із позбавленням мільйонів українських громадян можливості проголосувати на території Росії на виборах президента України ставить під сумнів прозорість і об'єктивність підсумків майбутнього волевиявлення", - впевнені в російському МЗС.

Москва також закликала "партнерів, насамперед західних наставників Києва в питаннях демократичного розвитку, дати принципову оцінку діям української влади та вимагати від неї повернутися в міжнародно-правове поле".

Раніше представник Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Томас Раймер повідомив, що двох росіян буде вилучено зі списку довгострокових спостерігачів на українських виборах у зв'язку з відмовою української сторони в їх акредитації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

Трамп про перспективи України без військової допомоги США: Вона може не вижити в будь-якому випадку

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Угоди про мінерали буде недостатньо для того, щоб США відновили допомогу Україні, – ЗМІ

Зеленський повідомив про інтенсивну роботу з командою Трампа

Велика Британія продовжить надавати розвідувальну інформацію Україні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА