Вибори
15:04 19.12.2018

Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Закарпатській області - опитування

1 хв читати
Тимошенко лідирує в президентському рейтингу в Закарпатській області - опитування

У Закарпатській області лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, яку готові підтримати 20,3% тих, хто визначився і братиме участь у виборах, свідчать результати опитування, проведеного в регіоні соціологічною групою "Рейтинг" у рамках проекту "Портрети регіонів" з 16 листопада по 13 грудня 2018 року.

За Петра Порошенка готові проголосувати - 14,7%, Юрія Бойка - 9,5%, Анатолія Гриценка - 8,5%, Олега Ляшка - 8,3%, Вадима Рабиновича - 6,5%, Володимира Зеленського - 6,0%, Андрія садового - 5,6%, Святослава Вакарчука - 4,8%, Олександра Шевченко - 4,2%.

Рейтинг інших кандидатів - не більше 3%. Чверть опитаних не хочуть брати участі в голосуванні, кожен десятий житель області не визначився з вибором кандидата.

У рейтингу партій лідирує "Батьківщина", яку підтримують 21,2% тих, хто визначився і візьме участь у виборах. За БПП "Солідарність" готові віддати свої голоси 15,1%, за "Радикальну партію" - 12,9%, "Громадянську позицію" - 9,6%, "Опозиційний блок" - 9,1%, "Самопоміч" та " УКРОП "- по 6,1%.

Рейтинг інших партій - менше 4%. Кожен третій житель області не має наміру голосувати, кожен дев'ятий - не визначився з вибором партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

У Гренландії стартували вибори до місцевого парламенту – ЗМІ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА