Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:26 27.03.2019

Нацполіція приступає до основної фази забезпечення правопорядку на виборах, посилюються підрозділи в регіонах

1 хв читати
Нацполіція приступає до основної фази забезпечення правопорядку на виборах, посилюються підрозділи в регіонах

Національна поліція України приступає до основної фази забезпечення правопорядку під час виборчого процесу, весь особовий склад так чи інакше буде задіяно в охороні правопорядку та законності проведення виборів президента України, повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Як розповів С.Князєв журналістам у середу в Києві, з 25 березня вся Нацполіція перейшла на посилений варіант несення служби. "Наше завдання – гарантувати вільне волевиявлення громадян, безпеку громадян під час виборчого процесу", - сказав він.

За словами голови Нацполіції, відсьогодні всі додані сили, зокрема з центрального апарату, виїжджають до регіонів для посилення, де недостатньо кількісного складу Нацполіції.

"Із завтрашнього дня розвозитимуть бюлетені по дільничних виборчих комісіях. Тобто фактично ми приступаємо до основної фази забезпечення виборчого процесу", - наголосив С.Князєв.

Відповідаючи на запитання про кількість поліцейських, які нестимуть службу на виборах президента, голова Нацполіції сказав: "Весь особовий склад Нацполіції займається тією чи іншою мірою забезпеченням виборчого процесу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА