Вибори
03:30 22.07.2019

Княжицький та брати Дубневичі лідирують на мажоритарних округах у Львівській області, Семерак програє

2 хв читати
Княжицький та брати Дубневичі лідирують на мажоритарних округах у Львівській області, Семерак програє

У Львівській області на позачергових виборах до Верховної Ради України у мажоритарних округах лідирують самовисуванці Ярослав і Богдан Дубневичи, а також представник партії "Європейська солідарність" Микола Княжицький, за результатами опрацювання 5% і більше електронних протоколів.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії (ЦВК), окрузі №116 після підрахунку 11,11% голосів лідирує нардеп з фракції "Народний фронт", висуванець від партії "Євросолідарність" Микола Княжицький (26,01%), який випереджає представника партії "Голос" Марту Романяк (19,87%).

В окрузі №117 після підрахунку 19,58% голосів лідирує представник партії "Голос" Ярслав Рущишин (22,97%). За ним з невеликим відривом ідуть нардеп від "Блоку Петра Порошенка", самовисуванка Оксана Юринець (21,85%) і представник партії "Слуга народу" Роман Фединяк (21,59%). Нардеп попередніх скликань Тарас Стецьків (висуванець партії "Громадянська позиція") набрав 6,79% голосів.

В окрузі №118 після підрахунку 15,10% голосів на першу позицію вийшов депутат із БПП, самовисуванець Богдан Дубневич (46,08%), за ним слідує представник партії "Голос" Галина Васильченко (23,23%).

В окрузі №120 після підрахунку 20,16% голосів лідирує народний депутат з фракції БПП, самовисуванець Ярослав Дубневич (46,91%). За ним слід представник "Голосу" Тарас Єлейко (17,79%).

В окрузі №122 після підрахунку 7,31% голосів лідирує висуванець партії "Самопоміч" Павло Бакунець (24,32%), за ним - представник "Голосу" Віталій Андрейко (13%). Нардеп з партії "Батьківщина" Євген Рибчинський набрав 4,7% голосів.

В окрузі №124 після підрахунку 21,29% голосів лідирує кандидат від партії ВО "Свобода" Оксана Береза (15,24%), за нею йде висуванець від "Слуги народу" Юрій Камельчук (14,18%), далі - Юлія Мороз, висунута партією "Батьківщина" (13,79%).

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак набирає 10,79%, екс-міністр охорони здоров'я, висуванець від партії "Громадянська позиція" Олег Мусій - 9,01%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

Єрмак анонсував розширення Ради з питань підтримки підприємництва та створення її секретаріату

Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану створить секретаріат – Єрмак

В Асоціації Україна-ЄС сподіваються на розблокування першого переговорного кластера про вступ України до ЄС

Прем'єр Чехії оприлюднив висновки Європейської Ради

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва

Питання перетину кордону необхідно повернути в правове русло

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА