Вибори
15:06 09.04.2019

У Зеленського заявляють, що під одним із офісів "Зе!Команди" плануються провокації, до участі в яких залучають столичних студентів

1 хв читати
У Зеленського заявляють, що під одним із офісів "Зе!Команди" плануються провокації, до участі в яких залучають столичних студентів

Сьогодні, 9 квітня, під одним із офісів команди кандидата в президенти, лідера студії "Квартал-95" Володимира Зеленського плануються провокації, до участі в яких залучають студентів київських університетів та пропонують за це гроші, заявляють у прес-службі кандидата.

"Сьогодні під одним із "Зе!офісів" плануються провокації. По вищим навчальним закладам Києва активно набирають студентів для участі в сумнівній акції та пропонують за це гроші. Ми розуміємо, чому погоджуються на такі провокативні дії. На жаль, ситуація в країні склалась така, що студентам треба шукати будь-які можливості, щоб додатково заробити гроші на життя", - йдеться у повідомленні на сторінці команди В.Зеленського у Facebook.

При цьому зазначається, що один зі співробітників контакт-центру "Зе!Команди" отримав запрошення на цю акцію у Telegram-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

Зеленський: На сьогодні немає серйозних дефіцитів у озброєнні

Зеленський доручив МЗС підготувати деталі щодо можливого виходу США з групи розслідування воєнних злочинів РФ

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї, - Зеленський про переговори в Фінляндії

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Зеленський відвідав Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут

Зеленський прибув з візитом на Львівщину - голова ОВА

Зеленський у Львові ушанував пам'ять загиблих захисників

Зеленський очікує від Умєрова доповіді щодо підготовки до зустрічі з партнерами в Європі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА