Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:10 25.04.2019

Данилюк знову заявив, що не зацікавлений у посаді глави МЗС України

1 хв читати
Данилюк знову заявив, що не зацікавлений у посаді глави МЗС України

Член команди-переможця на виборах президента України Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк не бачить себе на посаді глави Міністерства закордонних справ України.

"Я розумію, що для Володимира Борисовича (прем'єр-міністр України Володимир Гройсман - ІФ) це, напевно, не найкомфортніший варіант роботи... Я з інших причин не бачу для себе цю посаду", - сказав він на заході Європейської бізнес асоціації New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns у четвер у Києві, відповідаючи на запитання, чи готовий він стати главою МЗС в уряді В.Гройсмана.

О.Данилюк наголосив, що зміни у внутрішній політиці впливатимуть і на зовнішню.

"Все, що ми сьогодні обговорювали, стосується внутрішньої політики. Наразі всі очікування пов'язані з тим, що країна має змінитися. Кадровий склад - змінитися, ключові рішення щодо реформ антикорупційних, правоохоронної системи, на яку впливає президент, мають відбутися... Я саме у цій сфері спеціалізуюся", - розповів він.

Раніше О.Данилюк заявив, що посада глави МЗС його не цікавить, зазначивши, що більше спеціалізується на внутрішніх змінах і реформах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості

МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

Володимир Когут повідомив про відхід з посади т.в.о. начальника Полтавської ОВА

Сибіга після нічної атаки на Україну: Ми закликаємо наших партнерів вжити негайних заходів, щоб посилити тиск на Москву

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

Сибіга про захоплення США танкера російського тіньового флоту: Ми вітаємо такий підхід до взаємодії з Росією

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА