Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:11 09.04.2019

Насалик викликає команди Порошенка та Зеленського позмагатися в жимі штанги та гантелей, приз - 50 тис. грн

1 хв читати
Насалик викликає команди Порошенка та Зеленського позмагатися в жимі штанги та гантелей, приз - 50 тис. грн

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик запропонував командам кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського позмагатися в спорті, зокрема в жимі штанги й гантелей.

"Я пропоную позмагатися ЗЕ-команді та команді "Україні потрібен Порох" у спорті, який, як завжди, об'єднує. Учасники - 40 млн громадян, дисципліна складається з двох вправ - жим штанги 100 кг лежачи та жим гантелей по 30 кг сидячи. Учасники формуються в категоріях: 18-25 років, 25-35 років, 35-45, 45-55 і 55+. Переможець у кожній категорії той, хто зробить максимальну кількість чистих повторів", - написав І.Насалик на своїй сторінці у Facebook, закликавши викладати відео в коментарях під відповідним постом.

Переможець у кожній категорії отримає приз у 50 тис. грн, які зможе використати для своєї спортивної кар'єри або свого спортивного клубу.

Змагання завершуються о 18:00 24 квітня 2019 року.

"Підтримка бізнесменів вітається і збільшить призовий фонд. Починаємо. Команда "Україні потрібен Порох", категорія 55+, місто Калуш", - написав міністр енергетики, додавши до посту відповідне відео, де дає старт змаганням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони

Зеленський розраховує на посилення дипломатичного тиску на Росію для завершення війни

Зеленський обговорив з Будановим питання посилення санкційної політики

Трамп і Зеленський можуть підписати угоду щодо післявоєнного відновлення України під час економічного форуму в Давосі – ЗМІ

Зеленський заслухав доповідь керівника СБУ Хмари про операцій проти ворога

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

Петро Порошенко передав Дніпру зарядні станції, генератори і буржуйки

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА