Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
12:20 24.10.2018

Тимошенко заявляє про наміри змінити формат переговорів про припинення агресії РФ

1 хв читати
Тимошенко заявляє про наміри змінити формат переговорів про припинення агресії РФ

Після президентських виборів нова влада змінить формат переговорів про припинення російської агресії, зміцнить армію і зупинить бізнес на війні, заявляє лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Нам потрібен мир, але не на умовах агресора. Ми доможемося миру, але на умовах України. Ми повернемо наш, український, Донбас. На Донбасі буде відновлено дію українських законів, буде демілітаризована територія, повернемо два мільйони біженців", - зазначила Ю. Тимошенко під час мітингу в м.Козятин Вінницької області.

Як повідомляється на офіційному сайті "Батьківщини" в середу, лідер партії переконана, війна на сході України "декому дуже вигідна, тому що війна - це мільярди, які на ній заробляють". До того ж, за словами Ю.Тимошенко, окуповані території перетворилися на "сіру зону", через яку йде контрабанда і наркотики.

За словами лідера "Батьківщини", Україні потрібна сильна контрактна армія.

Ю.Тимошенко також зазначає, що не варто покладатися лише на "тупикові" Мінські домовленості, які, за її словами, від початку "були безперспективними" і є "здачею національних інтересів України", додавши, що потрібно було з перших днів війни спиратися на Будапештський меморандум.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен

Іран продав Росії ракети і дрони на кілька мільярдів доларів - ЗМІ

Нещодавні атаки РФ свідчать про рішучість Путіна продовжити свою варварську війну – постпред України при радбезі ООН

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА