Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:18 21.04.2019

Український військовий дістав поранення внаслідок одного обстрілу бойовиків в зоні ООС – штаб

1 хв читати

Незаконні збройні формування з початку доби в неділю один раз порушили режим припинення вогню в зоні проведення операції об'єднаних сил, поранений один український військовослужбовець, повідомляє прес-центр штабу ООС.

"З початку доби ворог один раз порушив режим припинення вогню. (...) Унаслідок обстрілу один військовослужбовець об'єднаних сил дістав поранення", - йдеться у зведенні (станом на 18.00) на сторінці ООС у Фейсбуці.

У районі відповідальності оперативно-тактичної угруповання "Північ" збройні формування РФ обстріляли позиції об'єднаних сил поблизу населеного пункту Катеринівка з автоматичних станкових гранатометів, автоматичної стрілецької та снайперської зброї. На провокацію противника підрозділи об'єднаних сил дали адекватну відповідь, втрати бойовиків уточнюються.

"Ситуація в районі проведення операції об'єднаних сил залишається контрольованою", - наголосили в штабі ООС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

На фронті від початку доби відбулось 146 боєзіткнень

"Хартія" встановила прапор України над будівлею міськради Куп’янська

Майже 140 боїв на фронті в суботу, найгарячіше на покровському і гуляйпільському напрямку

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

Віце-прем’єр Кулеба: На Дніпропетровщині водопостачання відновлено для понад 1,7 млн абонентів; теплопостачання – для 270 тис, без тепла - 250 тис, без води – 20 тис абонентів

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Ворог просунувся на Покровському та Гуляйпільському напрямках– DeepState

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА