Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:24 12.12.2018

Гриценко: В Україні має бути справедливий розподіл корисних копалин

1 хв читати
Гриценко: В Україні має бути справедливий розподіл корисних копалин

Перебуваючи з візитом на Полтавщині, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко прокоментував ситуацію щодо непрозорої видачі ліцензій на видобуток корисних копалин компаніям, які пов’язані з російським олігархом Павлом Фуксом.

"Не мені на Полтавщині розказувати, що коїться з отриманням ліцензій. Із періоду Революції Гідності видали 772 ліцензії на видобуток нафти, руди, піску, газу. По відкритим аукціонам тільки 34. Потім спливають ці всі Фукси. Потім протестують, потім тітушки там б’ють, там обливають", - сказав А.Гриценко під час ефіру на телеканалі "Місто", повідомляє прес-служба політика.

Лідер "Громадянської позиції" підкреслив, що непрозора видача ліцензій та байдужість влади до цієї проблеми вказують на те, що чиновники беруть безпосередню участь в незаконних процесах. Причому, не лише Полтавська обласна рада, а вище керівництво України.

"Уявіть собі, що ані президент, ані прем’єр не мають відношення до Фукса. Раптом вони бачать, що громадськість збурена. Відразу б привели в порядок. Якщо це не робить ані обласна рада, ані Держгеонадра, які можуть скасувати ліцензії, ані в судовому порядку, це означає тільки одне, що нагорі не лише в темі, а й в долі. Вони все знають та діляться між собою. Це треба розірвати", - наголосив А.Гриценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У застосунку Армія+ з'явився новий навчальний курс "Стоп корупція. Уповноважені"

Bell Helicopter планує інвестувати та виробляти в Україні

Фідан: Туреччина продовжуватиме працювати над встановленням тривалого миру між Україною та РФ

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

Розпочалася третя зустріч делегацій України та РФ у палаці Чираган у Стамбулі

МЗС Чехії: Україна належить до Європи, але наша підтримка не була і не буде карт-бланшем для будь-яких дій уряду

Сибіга передав МЗС Ізраїлю non-paper щодо можливості допомоги Україні з модульними укриттями

Глава МЗС Ізраїлю: Ми підтримуємо народ України та засуджуємо атаки РФ проти цивільних

Україна пропонує Ізраїлю провести засідання комісії з торговельно-економічного співробітництва та відновити політичні консультації між МЗС

Україна та Ізраїль домовилися започаткувати окремий діалог щодо іранської загрози - Сибіга

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА