Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
18:48 20.11.2018

Коломойський: Фаворит українських президентських виборів - Тимошенко

1 хв читати
Коломойський: Фаворит українських президентських виборів - Тимошенко

Юлія Тимошенко з імовірністю 99% вийде до другого туру президентських виборів, вважає український бізнесмен Ігор Коломойський.

"По-моєму, на 99% вона вийде до другого туру. Потрапити до фіналу - це вже мінімум 50% успіху. Чи стане вона президентом? Питання, хто буде її візаві. Якщо візаві буде Вакарчук, Зеленський, Гриценко, то це ще питання. Але найімовірніше, стане. Хоча тут я б дав 55% на 45%. А ось якщо вона буде проти Порошенка, Бойка, Рабіновича або Ляшка, то я ставлю 75% (що стане - ІФ) на 25% ... ", - заявив І.Коломойський в інтерв'ю Соні Кошкіній.

Також бізнесмен додав, що вважає Ю.Тимошенко своєю однодумницею.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА