Вибори
08:27 09.02.2019

У Білій Церкві поліція затримала шістьох осіб, які кинули димові шашки в людей під час виступу Тимошенко

2 хв читати
У Білій Церкві поліція затримала шістьох осіб, які кинули димові шашки в людей під час виступу Тимошенко

У Білій Церкві (Київська обл.) під час виступу лідера партії "Батьківщина", кандидата в президенти Юлії Тимошенко на мітингу перед міською радою група провокаторів кинула в натовп людей сім димових шашок, правоохоронці затримали шістьох, повідомила прес-служба "Батьківщини".

"Так, під час мітингу, на якому зібралися 10 тис. людей, в натовп було закинуто 7 димових шашок. За допомогою небайдужих і поліції, були затримані 6 осіб, які вчинили провокацію. У них було виявлено ще 7 димових шашок", - сказано в повідомленні.

Крім того, біля сцени стояв автомобіль на єврономерах. Відзначається, що під час виступу Ю.Тимошенко поліція отримала телефонне повідомлення про його замінування. Фахівці профільних служб вручну відкотили машину на безпечну відстань.

"Батьківщина" вимагає детального розслідування справи. Ми також закликаємо президента України припинити вдаватися до відверто кримінальних дій проти своїх політичних конкурентів", - підкреслили в прес-службі партії.

Пізніше в прес-службі Національної поліції України підтвердили інформацію про вчинену провокацію в Білій Церкві під час виступу кандидата в президенти, проте відзначили, що невідомі кинули тільки дві димові шашки.

"Під час виступу кандидата невідомі кинули дві димові шашки в людей, які були присутні на зустрічі", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці затримали правопорушників. За інформацією Нацполіції, у п'яти осіб, які перебували на площі, вилучили 7 предметів, схожих на димові шашки. Всі вони затримані.

Слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження за ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Рятувальники ліквідували наслідки російської атаки поблизу Броварів

У результаті атаки БПЛА у Бучанському районі пошкоджено приватні будинки, а у Вишгородському пожежа - ОВА

У лісі Бучанського району сапери знищили бойову частину безпілотника "Герань" - ДСНС

Тимошенко вважає аморальним проведення виборів під час війни

У Бориспільському районі внаслідок атаки ворожих БпЛА постраждала людина – ОВА

У ДТП на Київщині постраждали троє людей та одна загинула - поліція

РФ може готувати вбивства російських опозиціонерів за кордоном для дискредитації України – ISW

До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по Києву

Росіяни вночі атакували Київщину дронами і ракетами, виникла пожежа та пошкодження – КОВА

В Бориспільському районі вибуховою хвилею вночі пошкоджено дитсадок та дві будівлі школи

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА