Ілля Кива став 20-м кандидатом у президенти України
Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива зареєстрований кандидатом у президенти України на виборах 31 березня.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії України в п'ятницю ввечері.
Таким чином, ЦВК зареєструвала вже 20 кандидатів у президенти України.
Рекордна кількість кандидатів, які балотувалися на виборах президента, була в 2004 році, коли їх було 24. У виборах президента України 2014 року брав участь 21 кандидат.
Раніше кандидатами в президенти стали лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, Юрій Бойко від "Опозиційною платформи - За життя", мер Львова Андрій Садовий, лідер партії "Наші" Євген Мураєв, Олександр Шевченко від партії "Укроп", лідер "Суспільно-політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.
Також зареєстровано кандидатами на посаду глави держави Геннадій Балашов від партії "5. 10", Сергій Каплін від Соціал-демократичної партії, народні депутати Ольга Богомолець, Віталій Купрій, екс-глава Державної фіскальної служби України Роман Насіров, самовисуванець Віталій Скоцик, екс-міністр екології України Ігор Шевченко.
ЦВК також зареєструвала кандидатами у президенти лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко, лідера Радикальної партії Олега Ляшка, кандидата від партії "Опозиційний блок - партія миру і розвитку" Олександра Вілкула, висуванця від партії "Народний контроль" позафракційного нардепа Дмитра Добродомова, самовисуванця і нардепа (фракція "Блок Петра Порошенка") Аркадія Корнацького, екс-спікера Верховної Ради Олександра Мороза.
Крім того, вже подали документи для реєстрації кандидат від "Свободи" Руслан Кошулинський, шоумен Володимир Зеленський, народний депутат, лідер партії "Основа" Сергій Тарута, екс-глава Служби безпеки України Ігор Смешко і народний депутат III, VI і VII скликань Інна Богословська.