Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:50 14.09.2020

Качура може відкликати свій проект постанови щодо внесення змін до постанови про призначення місцевих виборів

1 хв читати
Качура може відкликати свій проект постанови щодо внесення змін до постанови про призначення місцевих виборів

Заступник голови парламентського комітету з питань державної влади Олександр Качура (фракція "Слуга Народу") можливо відкличе свій проект постанови щодо внесення змін до постанови про призначення місцевих виборів.

"Можливо, я в якомусь вигляді відкликатиму цю постанову для того, щоб ми напрацювали спільне консолідоване рішення всього комітету і всіх фракцій", - повідомив Качура агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок у Києві, відповідаючи на запитання, чи наполягатиме він на розгляді проекту постанови в залі засідань.

Він нагадав, що зміни до постанови про призначення виборів, які він ініціював, стосувалися проведення виборів до Донецької та Луганської обласних рад на підконтрольній Україні території.

За його словами, процес місцевих виборів запущений і наразі вже неможливо реалізувати його ідею.

"Ми це обговорюватимемо, і я сподіваюся, сьогодні. Але я не виключаю варіанту, що нам потрібно будемо допрацьовувати постанову", - зазначив народний депутат.

Як повідомлялося, Верховна Рада 15 липня ухвалила проект постанови (№3809), призначивши місцеві вибори на 25 жовтня, спікер парламенту Дмитро Разумков підписав постанову про призначення виборів 21 липня.

Качура зареєстрував проект постанови (№3943) про внесення змін до постанови про призначення виборів 28 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА