Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:42 09.11.2018

Політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом в президенти Вадима Рабиновича

1 хв читати
Політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом в президенти Вадима Рабиновича

Після підписання угоди про створення єдиної "Опозиційною платформи - За життя", політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом на виборах президента України позафракційного народного депутата і лідера "За життя" Вадима Рабиновича. Рішення було схвалено одноголосно, повідомляє "112 Україна".

"Я щиро вдячний товаришам по партії і членам політради" За життя "за рекомендацію на висування. Це показник величезної довіри з їхнього боку і моєї величезної відповідальності. Я дійсно переконаний в тому, що єдиний кандидат від опозиції, який орієнтований на те, щоб чути запити виборців південного сходу і центру країни, просто необхідний, тільки він може перемогти цю владу, принести в країну мир і зупинити вакханалію беззаконня, економічний геноцид народу", - прокоментував В. Рабинович.

Лідер політсили також підкреслив, що остаточне рішення щодо висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах президента буде приймати з'їзд партії "За життя", який відбудеться вже найближчим часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА