Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:58 03.11.2020

UA: ЛЬВІВ запросив на дебати кандидатів у мери Львова, Садовий планує взяти участь

2 хв читати
UA: ЛЬВІВ запросив на дебати кандидатів у мери Львова, Садовий планує взяти участь

Суспільний мовник UA: ЛЬВІВ 2 листопада надіслав запрошення до участі у телевізійних дебатах обом кандидатам на посаду голови Львівської об'єднаної територіальної громади (ОТГ), які пройшли до другого туру виборів. Міський голова Львова Андрій Садовий заявив про готовність взяти участь у дебатах.

"Оскільки оголошено офіційні результати голосування у 1-му турі та призначено дату другого туру, ми можемо тепер уже офіційно запросити Андрія Садового та Олега Синютку до участі в дебатах. Тим більше, обидва претенденти уже неодноразово публічно висловлювали готовність до такої зустрічі", - зазначила продюсер Львівської філії "Суспільного" Ірина Сандуляк.

Суспільний мовник UA: ЛЬВІВ готовий не лише виступити незалежним майданчиком для проведення дебатів, а й надати сигнал трансляції зацікавленим медіа.

Садовий відреагував на це запрошення. "Отримав від Суспільне Львів офіційне запрошення на дебати. Вже казав, що участь обов’язково візьму", - написав він на сторінці у Facebook.

Мер чекає визначення дати проведення дебатів. "Нам є про що поговорити. Зустрінемось в ефірі", - зазначив він.

Як відомо, другий тур на виборах голови Львівської ОТГ призначений на 22 листопада. Участь візьмуть два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів за результатами голосування 25 жовтня, - чинний міський голова і кандидат від партії "Самопоміч" Андрій Садовий (91131 голос, або 40,09%), та народний депутат України, кандидат від партії "Європейська солідарність" Олег Синютка (70682 голоси, або 31,1%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Зеленський запросив Навроцького до України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА