Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:25 01.03.2019

Заліщук та Найєм заявили, що підтримають Гриценка

2 хв читати
Заліщук та Найєм заявили, що підтримають Гриценка

Народні депутати Світлана Заліщук та Мустафа Найєм, які нещодавно вийшли з фракції БПП, підтримають на президентських виборах Анатолія Гриценка як кандидата від єдиних демократичних сил, пише "Новое Время".

"Ми говорили з самого початку, що суспільству зараз потрібен єдиний кандидат від демократичних сил", – зазначила С.Заліщук.

За її словами, альтернативою статусу-кво, масштабним схемам підкупу голосів, розкраданню оборонної сфери, на зміну імітації антикорупційних реформ тощо має стати єдиний кандидат у президенти і єдина платформа демократичних сил на парламентських виборах. 

Як зауважив М.Найєм, він ще раніше закликав до об'єднання трьох кандидатів – А.Садового, А.Гриценка і С.Вакарчука. На його думку, С.Вакарчук наразі має "сказати своє слово" з приводу такого кандидата.

"Зараз ми отримали такого кандидата, і я буду щиро радий з ним працювати. Якщо вони вирішили, що це пан А.Гриценко, добре, це буде пан А.Гриценко", – зазначив М.Найєм.

Нардеп також наголосив, що буде працювати з А.Гриценком "без жодних забов'язань", про що вже проінформувал самого кандидата.

"Я не хочу зараз торгувати місцями в його списку, майбутнім після виборів. Що буде, то і буде. Зараз питання в іншому, що пан А.Гриценко може стати альтернативою", – зауважив він.

За його словами, А.Гриценко може стати кандидатом для тих людей, які розчарувалися у П.Порошенко, і які не хочуть підтримувати кандидата Ігоря Коломойського В.Зеленського або Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА