Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:00 01.02.2019

Військові подали до суду за обвинувачення в отриманні винагороди за підтримку Тимошенко

1 хв читати
Військові подали до суду за обвинувачення в отриманні винагороди за підтримку Тимошенко

Представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій "Побратими України", які брали участь у форумі з висунення лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко кандидатом у президенти України, подали судовий позов проти військового, який в ефірі одного з телеканалів обвинуватив їх в отриманні грошей в обмін на підтримку політика.

"Офіційно заявляємо, що підтримка Юлії Тимошенко кандидатом на посаду президента є нашим свідомим вибором. Тому будь-які безпідставні обвинувачення в тому, що ми таким чином "поправили своє фінансове становище", особливо від наших побратимів, є вкрай образливими і такими, що порочать горде звання українського воїна", - йдеться у відкритому листі військових, оприлюдненому інтернет-телепорталом INTV.

Позов щодо спростування неправдивої інформації про нібито отримання винагороди в $10 тис. подав до Голосіївського районного суду Києва голова спілки "Побратими України" Михайло Міньо. У разі якщо спростування наклепу не буде найближчим часом, військові вимагатимуть кримінальної відповідальності за поширення неправдивої інформації.

М.Міньо був присутній 22 січня на форумі в Києві, в рамках якого ВО "Батьківщина" висунула Ю.Тимошенко кандидатом у президенти України. Під час своєї промови Ю.Тимошенко запросила всіх військових, які зібралися в залі на сцену. Військові, зокрема М.Міньо, висловили свою підтримку лідеру "Батьківщини" і назвали її "єдиним політичним кіборгом України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА