Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:42 10.07.2019

Медведєв вважає можливим обговорення питання про створення газового консорціуму після парламентських виборів в Україні

1 хв читати
Медведєв вважає можливим обговорення питання про створення газового консорціуму після парламентських виборів в Україні

 Глава уряду РФ, лідер "Єдиної Росії" Дмитро Медведєв заявив про можливість повернення до обговорення питання про створення консорціуму в рамках вирішення газової проблеми між Росією і Україною.

"Сьогодні тут справедливо пролунало: після виборів до Верховної Ради і Верховна Рада, і потенційно новий уряд, якщо він з'явиться, мають можливість до цих питань повернутися і відповісти на гострі проблеми в цій галузі. А стосовно того, як рухатися, думаю, тут є кілька варіантів, один із них найпростіший - це збереження дії тих контрактів, які існують, на певний час. Другий варіант, який ми ніколи не заперечували, - це варіант консорціуму", - сказав Медведєв у середу на зустрічі зі співголовами української партії "Опозиційна платформа - За життя" у штаб-квартирі "Єдиної Росії".

При цьому Медведєв зазначив, що другий варіант був "надполітизований у певний період", але нині через "зрозумілі причини й існування інших каналів постачання" - "Турецького потоку", "Північного потоку" - політизація "пішла в минуле".

"Тоді потрібно просто спокійним поглядом подивитися на те, що тут може відбуватися", - сказав російський прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА