Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:44 29.03.2019

Гройсман зустрівся з міжнародними спостерігачами на виборах президента

1 хв читати
Гройсман зустрівся з міжнародними спостерігачами на виборах президента

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із представниками Міжнародного республіканського інституту, Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) і Національного демократичного інституту, які будуть спостерігачами на президентських виборах.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Кабміну, основне завдання уряду під час двох виборчих кампаній - гарантувати проведення вільного, демократичного виборчого процесу і забезпечити сталий економічний розвиток країни.

"Важливо, щоб вибори і президента, і парламенту відбулися прозоро, відкрито і демократично...Уряд забезпечив проведення першого етапу виборів - перш за все із матеріально-технічного забезпечення. Усі питання організаційного характеру вирішено, - сказав В.Гройсман.

Глава уряду також зазначив, що існують зовнішні загрози. Так, в уряді не виключають, що Росія може вдатися до ескалації на Донбасі чи в Азово-Чорноморському регіоні, а також продовжувати активне поширення фейків.

"Росія намагається втручатися у виборчий процес, використовуючи різні інструменти. Спеціальні служби цим займаються", - наголосив В.Гройсман.

Як повідомлялося, 25 березня Центральна виборча комісія України завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на виборах президента України 31 березня 2019 року.

Загалом для спостереження за виборами зареєстровано 2344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій та 17 іноземних держав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Зеленський: На запит США розглядалися лише президентські вибори, щодо онлайн-голосування поки консенсусу з Радою нема

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА