Стефанчук поки що скептично ставиться до економічного бронювання від мобілізації
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук поки що скептично ставиться до питання про економічне бронювання від мобілізації.
"Я зможу дати відповідь на це запитання лише після того, як я побачу конкретний механізм реалізації", - сказав Стефанчук на брифінгу в четвер, відповідаючи на запитання, чи підтримує він ініціативу економічного бронювання від мобілізації.
Голова Верховної Ради наголосив, що доволі часто "за красивою пафосною назвою в нас губиться якась логіка тих чи інших процесів".
"У мене є великі сумніви, тому що я знаю, що дуже мало країн, де це спрацювало б", - наголосив спікер.
Водночас Стефанчук зазначив, що якщо вдасться отримати якийсь досвід, якщо буде можливість забезпечити рівноправність усіх громадян перед своїми обов'язками захищати батьківщину, якщо буде можливість досягти справедливості в такому підході, він, можливо, і підтримає цей варіант.
"Але для цього я маю ознайомитися з ним, тому що я вже дуже довго в політиці, а перед цим ще дуже довго в університетській сфері, щоб вірити гарним заголовкам. Я хочу прочитати книжку в цілому", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Робоча група підготує законопроєкт, якій дасть можливість провести демократичні вибори, переконаний спікер Ради
18:36, 22.12.2025
Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук
20:51, 18.12.2025
Стефанчук та Папа Римський Лев XIV обговорили питання повернення в Україну депортованих РФ дітей та звільнення полонених
13:01, 12.12.2025
Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки
12:11, 08.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа
14:40, 05.12.2025
ОСТАННЄ
Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025
12:22, 29.12.2025
Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень
12:05, 29.12.2025
Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка
11:04, 29.12.2025
Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен
15:04, 28.12.2025
Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН