Зеленський обговорив із президентом Світового банку подальшу співпрацю, запросив банк відновити роботу представництва в Україні
Президент України Володимир Зеленський провів розмову з президентом Світового банку Аджаєм Бангою, під час якої було обговорено подальший розвиток співпраці.
"Провів телефонну розмову з президентом Світового банку Аджаєм Бангою. Обговорили подальший розвиток співпраці, зокрема щодо мобілізації міжнародної підтримки", - написав Зеленський у телеграм-каналі в понеділок.
Окрім цього, президент подякував Світовому банку за швидку реакцію на підрив російськими окупантами Каховської ГЕС і співпрацю з Україною для оцінки збитків, завданих цією трагедією.
Під час розмови Зеленський запросив Світовий банк відновити роботу представництва в Україні.
"Ми зацікавлені у співпраці під час повоєнної трансформації України, зокрема у подоланні корупції та зменшенні долі готівки в українській економіці", - зазначив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача
21:59, 05.12.2025
Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам
18:55, 05.12.2025
Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США
13:52, 05.12.2025
Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин