Україна працює над механізмами нафтового та газового ембарго для РФ – Єрмак
Українська сторона веде роботу щодо створення санкційної моделі, яка дасть змогу зупинити російську агресію та знищити РФ економічно, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
"Наша головна мета - ембарго на енергоресурси. Якщо ми говоримо про нафтове ембарго, то може бути заборона на купівлю російських ресурсів. Також є модель, за якою кошти за поставлену нафту не будуть йти до російського бюджету, а залишатимуться на спеціальних рахунках до того моменту, поки Росія не припинить агресію та не виконає всі умови", - написав Єрмак у телеграм-каналі.
Отже, наголосив він, фінансування війни з Україною стане неможливим для РФ.
Аналогічна модель, відома як "іранська", стосується і постачання газу.
"Зараз ЄС розробляє шостий пакет санкцій. І ми працюємо з нашими партнерами, щоб вони розуміли необхідність цих кроків", - наголосив Єрмак.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
РФ готує масштабну провокацію з людськими жертвами на Різдво за юліанським календарем - СЗР
10:45, 02.01.2026
РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз
21:01, 01.01.2026
Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі
19:24, 01.01.2026
Сили оборони уразили НПЗ "Ільський" у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької області – Генштаб ЗСУ
13:10, 01.01.2026
У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський