Глава МАГАТЕ в середу відвідує Южно-Українську АЕС
Голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі, який напередодні прибув в Україну, в середу відвідує Южно-Українську АЕС у Первомайську (Миколаївська обл.).
"Я перебуваю на Южно-Українській АЕС, щоб зустрітися з офіційними особами уряду України та персоналом і розпочати технічну допомогу МАГАТЕ для гарантування безпеки ядерних об'єктів країни. Життєво важливо бути на місці, щоб надавати ефективну підтримку Україні в ці надзвичайно важкі часи", – написав він у твіттері.
Глава МАГАТЕ додав, що особисто подякував персоналу Южно-Української АЕС за стійкість і витримку в ці надзвичайно важкі часи. За його словами, присутність МАГАТЕ безпосередньо на місці допоможе запобігти небезпеці ядерної аварії, яка може мати серйозні наслідки для здоров'я населення та довкілля в Україні та за її межами.
"Персонал усіх ядерних об'єктів України заслуговує на повну пошану та захоплення за гарантування безпечної та надійної роботи об'єктів в умовах конфлікту", – наголосив Гроссі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга провів розмову з Гроссі: Сильна міжнародна реакція має вирішальне значення для припинення ядерного шантажу РФ
14:49, 21.02.2025
ЗАЕС залишається на єдиній лінії електропередачі вже понад тиждень – МАГАТЕ
19:01, 20.02.2025
МАГАТЕ видало заяву з приводу наслідків удару БпЛА по конфайнменту на ЧАЕС
04:29, 16.02.2025
На наступному засіданні Ради МАГАТЕ будуть обговорювати ситуацію з Чорнобильською і Запорізькою АЕС під час війни - Сибіга
17:11, 14.02.2025
Очільник МАГАТЕ наполягає на безпечній ротації експертів на ЗАЕС та планує продовжити конструктивний діалог з Україною
15:49, 14.02.2025
ОСТАННЄ
Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики
20:56, 25.02.2025
Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП
20:52, 25.02.2025
Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну
20:02, 25.02.2025
Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики
18:46, 25.02.2025
Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль