Шмигаль анонсував початок модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску цього року
Модернізація міжнародних автомобільних пунктів пропуску в Україні розпочнеться вже цього року, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
"Цього року в межах програми президента "Велике будівництво" має розпочатися перетворення міжнародних автомобільних пунктів пропуску на сучасні об'єкти з комфортними зонами очікування. Проходження кордону має стати максимально швидким і зручним для громадян та бізнесу, адже це обличчя нашої держави", - наводить слова Шмигаля, сказані ним під час наради у четвер, пресслужба Кабміну.
Уточнюється, що під час наради Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури спільно з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції напрацювати ефективні механізми, які дадуть змогу вже цього року реалізувати масштабний проект із модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба
10:39, 28.12.2025
У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою
15:39, 19.12.2025
Польща відкрила два пункти пропуску на кордоні з Білоруссю
11:25, 17.11.2025
На всіх угорських пунктах пропуску на кордоні з Україною запроваджено систему EES
12:12, 29.10.2025
Після святкування Рош га-Шана найбільш завантажені ПП Угринів та Шегині – Держприкордонслужба
10:48, 26.09.2025
ОСТАННЄ
Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики
08:40, 17.01.2026
Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів
20:58, 16.01.2026
Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину
19:26, 16.01.2026
Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки
19:21, 16.01.2026
Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко