Ціна найближчого (жовтневого) ф'ючерсу на спотовий індекс TTF на біржі ICE Futures на газ у понеділок увечері продовжила зростання, досягши позначки EUR49,26 за кВт-год, або $600 за тисячу кубометрів, свідчать дані біржі.
У п'ятницю торги закрилися на позначці $586 за тисячу кубометрів.
Із жовтня розпочинається новий газовий рік. До кінця вересня у "Газпрому" (MOEX: GAZP) діє довгострокове бронювання транзитних потужностей газопроводу "Ямал-Європа". Російська компанія поки що не бронювала потужності цієї магістралі на минулих річних та квартальних аукціонах.
Наприкінці 2021 року очікується запуск майже добудованого газопроводу "Північний потік-2". Питання регулювання роботи магістралі на сьогодні перебуває на розгляді відповідних контролюючих органів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом
14:36, 09.03.2025
Реальна військова допомога США Україні відрізняється від цифр Трампа, але компенсувати її зупинення важко
19:48, 08.03.2025
США мають намір відмовитися від участі в плануванні нових навчань НАТО в Європі - ЗМІ
16:36, 08.03.2025
Єрмак обговорив з представниками Північної Європи та Балтії розробку мирного плану
20:13, 07.03.2025
Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв
19:04, 07.03.2025
ОСТАННЄ
Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики