Економіка

"Укрпошта" відправила в США пасажирським літаком "МАУ" вантаж на $1,5 млн, планує зробити рейс регулярним

АТ "Укрпошта" відправило в Нью-Йорк понад 30 тис. посилок із Міжнародного аеропорту "Бориспіль" (Київська обл.) пасажирським літаком авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ").

Як повідомила прес-служба національного поштового оператора з посиланням на гендиректора компанії Ігоря Смілянського у четвер, на борту - продукція українського малого та середнього бізнесу на експорт, яка буде доставлена поштою США (USPS) вже сьогодні. Загальна вартість вантажу або проданих товарів - майже $1,5 млн.

"Ми розуміємо, що тимчасові карантинні заходи та заборона регулярного авіасполучення може неабияк вдарити по бізнесу десятків тисяч підприємців, продукцію яких ми доставляємо. А це тисячі робочих місць і благополуччя тисяч сімей. Зокрема, лише на цьому рейсі - відправлення товарів від приблизно 5 тис. українських підприємців. Тому ми продовжуємо шукати альтернативні шляхи, щоб наші клієнти та їхні партнери не втратили цей канал збуту, зберегли доходи та робочі місця. Більше того, у нас продовжує діяти програма лояльності для експортерів, і ми не підвищуємо вартість доставки, хоча витрати на транспортування пошти на різні напрямки зросли у 3-4 рази", - наводить слова Смілянського прес-служба "Укрпошти".

"Укрпошта" зазначає, що на рейс завантажено посилки та дрібні пакети, а також EMS (Express Mail Service), який у США матиме пріоритетне митне оформлення та доставку на адресу одержувача. Всі відправлення пройшли оформлення на українській митниці у період із 14 до 21 квітня.

У планах компанії зробити рейси з "МАУ" в Нью-Йорк регулярними, що забезпечить стабільні терміни доставки для українських підприємців.

Як уточнив поштовий оператор, з початку оголошення заборони на здійснення регулярного авіаційного сполучення для доставки пошти використовуються чартерні рейси компаній "Елерон" і AirBaltic, а також вантажні літаки Turkish Airlines із перевантаженням в Стамбулі, Ризі та Франкфурті. Тому терміни транзиту між митницями України та країн призначення можуть коливатися від двох днів до трьох тижнів.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ