Економіка

Організатори переносять три великі економічні заходи в Україні через коронавірус

Через швидке поширення коронавірусу організатори переносять три великі галузеві та економічні заходи.

"Усвідомлюючи відповідальність за безпеку учасників, ми переносимо iForum на осінь. Епідемія коронавірусу - не жарт. Вважаю, що пік в Україні припаде на кінець квітня - травень", - написав один із організаторів найбільшої української офлайн-конференції телеком-галузі iForum, президент холдингу Internet Invest Group, інтернет-компаній Imena.ua і Mirohost Олександр Ольшанський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ситуація з коронавірусом вирішиться до кінця літа і восени конференцію можна буде спокійно провести.

iForum мав відбутися 20 травня 2020 року.

Організатори міжнародного економічного форуму Dnipro Economic Forum також вирішили перенести заходи.

"Команда Dnipro Economic Forum ухвалила рішення перенести дату проведення DEF'2020 International Space and IT Days in Dnipro у зв'язку з ситуацією, що склалася в світі з розповсюдженням коронавірусу та великою кількістю зареєстрованих іноземних учасників. Ми відповідально ставимося до безпеки учасників заходу і змушені ухвалити таке рішення", - повідомляється на сайті форуму.

Нові дати форуму буде анонсовано найближчим часом. У ньому мали взяти участь понад 700 бізнесменів, державних діячів і економічних експертів із 20 країн світу.

Одна з найбільших інвесткомпаній України Dragon Capital, організатор 16-ї Annual Ukraine Investor Conference, також перенесла захід, раніше анонсований на 19-20 березня 2020 року в Києві в Hyatt, попередньо на осінь.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ