ЄС зняв заборону на ввезення м'яса птиці з України
Європейський Союз підтримав рішення про зонування випадку пташиного грипу в Україні, знявши у такий спосіб заборону ЄС на ввезення м'яса птиці з усієї території України, накладену декілька тижнів тому.
Про це повідомив торговий представник - заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Качка у Facebook.
"Чекаємо оприлюднення відповідного рішення", - написав він.
За словами Качки, рішення було ухвалено не одноголосно, бо декілька держав-членів незадоволені прогресом у співпраці з Україною з інших питань.
"Це цілком нормальна реакція, оскільки у сфері санітарії та фітосанітарії між Україною та ЄС є низка питань, які потребують прогресу. Наш пріоритет на цей рік - максимально зняти всі проблемні питання в цій сфері", - зазначив він.
Торговий представник України також висловив сподівання, що рівень довіри між Україною та ЄС в питаннях санітарії та фітосанітарії лише зростатиме.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії
08:14, 19.01.2026
ЄС розглядає можливість запровадження тарифів проти США на суму EUR93 млрд - ЗМІ
00:32, 19.01.2026
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"
20:12, 18.01.2026
ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа
08:08, 18.01.2026
ОСТАННЄ
Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики
08:40, 17.01.2026
Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів
20:58, 16.01.2026
Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину
19:26, 16.01.2026
Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки
19:21, 16.01.2026
Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко