Готовність РФ підписати транзитний контракт може бути пов'язана із майбутніми санкціями щодо "Північного потоку-2" – Коболєв
Готовність Російської Федерації підписати з Україною довгостроковий транзитний контракт за європейськими правилами багато в чому пов'язана із майбутніми санкціями США щодо газопроводу "Північний потік-2", повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.
"Є дуже серйозні побоювання у наших контрагентів стосовно введення американських санкцій. Я точно знаю, що лобісти з боку "Газпрому" в Сенаті США доклали чимало зусиль і кажуть: все добре, не переживайте, договір буде, санкції вводити не потрібно", - сказав він в ефірі радіо "НВ" у п'ятницю.
Коболєв висловив сподівання, що президент США Дональд Трамп підпише проголосований у Сенаті законопроект і санкції наберуть чинності, що "дуже сильно допоможе Україні і на переговорах, і у майбутньому".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На майбутніх переговорах з РФ планується обговорити умови Москви для завершення війни в Україні – Рубіо
09:38, 25.02.2025
Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки
23:03, 24.02.2025
Щоб отримати результати від нового процесу переговорів про мир, Україна повинна бути включена в цей процес - Ердоган
21:54, 24.02.2025
Єврокомісія сподівається відкрити 3 кластери переговорів з Україною щодо вступу в ЄС до липня та решти 3-х до грудня
19:54, 24.02.2025
Команди України та США перебувають на завершальній стадії переговорів щодо угоди про мінерали – Стефанішина
12:56, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики
20:56, 25.02.2025
Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП
20:52, 25.02.2025
Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну
20:02, 25.02.2025
Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики
18:46, 25.02.2025
Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль