Проведення кулуарних переговорів із РФ призводить до негативних наслідків - глава "Нафтогазу"
Глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв переконаний у необхідності проведення прозорих переговорів з РФ щодо продовження транзитного контракту за участю європейських партнерів, оскільки практика кулуарних політичних домовленостей призводить до негативних наслідків.
"Однією з найбільших помилок переговорів 2008-2009 років було те, що Україна проводила переговори кулуарним шляхом. Ця помилка і призвела до багатьох (негативних - ІФ) наслідків цього контракту", - сказав він на прес-конференції в Києві в п'ятницю.
"Що робити в такій ситуації? Я думаю, відповідь для України очевидна. По-перше, жорстко обстоювати свою позицію, по-друге, проводити переговори у прозорий спосіб, який буде зрозумілий нашим європейським партнерам", - додав А.Коболєв.
Глава НАК у черговий раз висловив припущення, що затягування російською стороною переговорів транзитним контрактом пов'язане з очікуванням ними результатів виборів 2019 року в Україні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією
15:46, 09.01.2026
Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США
00:22, 07.01.2026
Кушнер про зустріч у Парижі: Це не означає, що ми відразу укладемо мир, але мир був би неможливий без прогресу, досягнутого сьогодні
21:36, 06.01.2026
Рада готова бути майданчиком для парламентського виміру мирного процесу - Стефанчук
20:14, 03.01.2026
Після зустрічі начальників генштабів і зустрічі лідерів у Парижі розраховуємо на спільну зустріч із представниками США – Зеленський
19:53, 03.01.2026
ОСТАННЄ
Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців
20:30, 12.01.2026
Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко
20:05, 12.01.2026
"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових
17:23, 12.01.2026
Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК
17:17, 12.01.2026
Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки