Економіка

Запровадження на частині території України воєнного стану потребує уточнення статусу українських трудових мігрантів у РФ - президент УСПП

Запровадження з 26 листопада в десяти областях України воєнного стану з огляду на відкриту військову атаку та захоплення РФ кораблів Військово-Морських сил України в Керченській протоці потребує роз'яснення статусу українських трудових мігрантів, що перебувають у Росії, вважають в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП).

На думку президента УСПП Анатолія Кінаха, оцінки якого у вівторок озвучила його прес-служба, питання про статус українських трудових мігрантів у РФ, чисельність яких, згідно з даними міжнародної статистики, на сьогодні оцінюється в 2-2,5 млн людей, потребує роз'яснення та особливої уваги з боку української влади.

Не менш важливим у новій ситуації, за його словами, є також питання "про долю їхніх грошових переказів на батьківщину".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ