15:15 09.11.2018

Рада НБУ рекомендує Кабміну розробити програму з випуску цільових ОВДП

2 мин читать
Рада НБУ рекомендує Кабміну розробити програму з випуску цільових ОВДП

Рада Національного банку України (НБУ) рекомендує Кабінету Міністрів розробити програму щодо здійснення випусків цільових облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), кошти від емісії яких будуть спрямовані на підтримку проектів розвитку і модернізації економіки України, сприяння експорту та імпортозаміщення.

Як повідомляється на сайті центробанку, весь перелік рекомендацій Рада НБУ затвердила за підсумками засідання 30 жовтня 2018 року.

"З метою створення умов для сталого економічного зростання, розробити програму щодо здійснення випусків цільових ОВДП, що враховуватимуть за спеціальним фондом державного бюджету, кошти від емісії яких будуть спрямовані на підтримку проектів розвитку і модернізації економіки України (зокрема, високотехнологічних галузей економіки), сприяння експорту та імпортозаміщення", - йдеться в документі.

Рада НБУ також рекомендував уряду розглянути можливість внесення змін до Закону України "Про державні закупівлі", що сприятиме зменшенню імпортної складової в державних закупівлях шляхом надання переваги товарам українського виробництва.

Як повідомлялося, в лютому-2018 глава Ради НБУ Богдан Данилишин заявив про необхідність створення в Україні Фонду розвитку.

"Доцільно створити своєрідний Фонд розвитку, який би формувався з кількох джерел фінансування (бюджетних, приватних, іноземних, донорських і т.п.), був направлений на пріоритетне освоєння сучасних виробничих технологій і перебував під наглядом спостережної ради за участю почесних як українських, так і іноземних учасників", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, впровадження такого Фонду вимагає чіткого визначення перспективних технологій, а також механізмів nf інструментів їхньої підтримки: податкових, бюджетно-фінансових, кредитних, валютних та інших.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Нефть дешевеет на пессимизме относительно мировой экономики, Brent торгуется у $62,2 за баррель

В Давосе открывается сессия Всемирного экономического форума

Украина и Израиль создадут зону свободной торговли

Киев надеется продолжить обсуждение предложения ЕК по будущему транзиту российского газа через Украину в марте-апреле – Коболев

Следующие консультации Украина-РФ-ЕС запланированы на май - Шефчович

Новый контракт на транзит газа через Украину должен быть на "10+" лет с коммерчески интересными для инвестора объемами

Сложности с газовым транзитом через Украину в этом году отсутствуют

"Газпром" предлагает продлить действующие контракты с "Нафтогазом" после 2019г даже без консультаций – глава МИД Украины

ЗСТ с Израилем упростит для Украины торговлю с ЕС и другими странами - мнение

Франция оштрафовала Google на 50 млн евро, использовав новые правила защиты данных

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА