15:15 09.11.2018

Рада НБУ рекомендує Кабміну розробити програму з випуску цільових ОВДП

2 мин читать
Рада НБУ рекомендує Кабміну розробити програму з випуску цільових ОВДП

Рада Національного банку України (НБУ) рекомендує Кабінету Міністрів розробити програму щодо здійснення випусків цільових облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), кошти від емісії яких будуть спрямовані на підтримку проектів розвитку і модернізації економіки України, сприяння експорту та імпортозаміщення.

Як повідомляється на сайті центробанку, весь перелік рекомендацій Рада НБУ затвердила за підсумками засідання 30 жовтня 2018 року.

"З метою створення умов для сталого економічного зростання, розробити програму щодо здійснення випусків цільових ОВДП, що враховуватимуть за спеціальним фондом державного бюджету, кошти від емісії яких будуть спрямовані на підтримку проектів розвитку і модернізації економіки України (зокрема, високотехнологічних галузей економіки), сприяння експорту та імпортозаміщення", - йдеться в документі.

Рада НБУ також рекомендував уряду розглянути можливість внесення змін до Закону України "Про державні закупівлі", що сприятиме зменшенню імпортної складової в державних закупівлях шляхом надання переваги товарам українського виробництва.

Як повідомлялося, в лютому-2018 глава Ради НБУ Богдан Данилишин заявив про необхідність створення в Україні Фонду розвитку.

"Доцільно створити своєрідний Фонд розвитку, який би формувався з кількох джерел фінансування (бюджетних, приватних, іноземних, донорських і т.п.), був направлений на пріоритетне освоєння сучасних виробничих технологій і перебував під наглядом спостережної ради за участю почесних як українських, так і іноземних учасників", - написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, впровадження такого Фонду вимагає чіткого визначення перспективних технологій, а також механізмів nf інструментів їхньої підтримки: податкових, бюджетно-фінансових, кредитних, валютних та інших.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ

Кабмін збільшив із $65 до $85 ставки консульського збору за оформлення е-віз в Україну

НБУ планирует в 2019г провести стресс-тестирование сегмента розничного кредитования

Курс гривни на межбанке во вторник укрепился

НБУ согласовал условия и порядок деятельности в Украине китайской международной платежной системы UnionPay International

Денежная масса в Украине в октябре снизилась на 0,4%

Глава Совета НБУ предлагает возвратиться к госрегулированию цен и снизить ставку НДС на продукты

Совет НБУ рекомендует Кабмину снизить риски разбалансирования финансового и валютного рынка в конце 2018-начале 2019гг

НБУ настаивает на ускорении расследования преступлений бывшего руководства его КНПФ

НБУ обнародовал ответы на наиболее волнующие вопросы участников небанковского финрынка связанные с возможной сменой регулятора

ВТБ Банк (Украина) располагает всеми необходимыми ресурсами для продолжения работы и стабилизации ситуации - заявление

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА