IFC 19 вересня проведе презентацію концесій морських портів "Ольвія" та "Херсон" для інвесторів
Міжнародна фінансова корпорація (IFC) 19 вересня проведе в Києві презентацію концесійних проектів у портах "Ольвія" і "Херсон" для потенційних інвесторів, які мають намір взяти участь у майбутніх торгах із вибору концесіонера.
Як повідомила Адміністрація морських портів України (АМПУ), участь у презентації візьмуть міністр інфраструктури Володимир Омелян, керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, а також представники Європейського банку реконструкції та розвитку, консорціуму консультантів IFC, проектного офісу SPILNO, які брали участь у розробці ТЕО концесійних проектів.
З боку інвесторів участь у зустрічі вже підтвердили низка національних та міжнародних компаній, зазначили в АМПУ.
В.Омелян 10 вересня повідомив, що зацікавленість у концесії ДП "Херсонський морський торговельний порт" та ДП "Стивідорна компанія "Ольвія" проявляють 20 великих міжнародних компаній, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
"Ми розраховуємо, що конкурс щодо "Херсону" та "Ольвії" стартує цього року. У нас більше 20 заявок від потужних компаній", - сказав міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія здійснила удар по портах "Чорноморськ " та "Південний " в Одеській області - АМПУ
18:02, 07.01.2026
РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024
18:29, 06.01.2026
Росія двічі за вівторок завдала ударів по Чорноморському порту, внаслідок чого загорівся резервуар з олією - АМПУ
09:06, 31.12.2025
Посилення захисту портів є стратегічним для роботи агросектору в 2026р. - ВАР
12:12, 26.12.2025
В акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак стався витік рослинної олії
11:44, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики
08:40, 17.01.2026
Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів
20:58, 16.01.2026
Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину
19:26, 16.01.2026
Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки
19:21, 16.01.2026
Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко