10:26 21.08.2018

Долар дешевшає на тлі критики Трампа на адресу Федрезерву

2 мин читать
Долар дешевшає на тлі критики Трампа на адресу Федрезерву

Долар США продовжує дешевшати у вівторок після ослаблення напередодні на тлі критики на адресу Федеральної резервної системи (ФРС), висловленої американським президентом Дональдом Трампом.

Пара євро/долар торгується на рівні $1,1526 порівняно з $1,1482 на закриття попередньої сесії.

Індекс ICE, що оцінює динаміку долара щодо шести основних світових валют, втрачає 0,2% у ході торгів у вівторок. Напередодні значення індикатора також знизилося на 0,2%, пише MarketWatch.

В інтерв'ю Reuters у понеділок Д.Трамп заявив, що "не відчуває радості" від політики, яку проводить глава Федрезерву Джером Павелл. За словами Д.Трампа, він розраховував на суттєвішу підтримку з боку ФРС.

Американський президент зазначив, що продовжить критикувати Центробанк, якщо підвищення базової ставки триватиме.

Під час благодійного заходу минулих вихідних Д.Трамп заявив, що Дж.Павелл, за його розрахунками, мав проводити політику "дешевих грошей" на чолі ФРС, повідомило агентство Bloomberg.

"Євро найбільше виграє в цій ситуації, його курс знову піднявся вище $1,15 у вівторок", - зазначає Мансун Мохіуддін, котрий відповідає за валютну стратегію в NatWest Markets у Сінгапурі.

Увага інвесторів цього тижня спрямована на щорічний симпозіум економістів і представників світових центробанків у Джексон-Гоул, який проводить Федеральний резервний банк Канзасу 23-25 серпня.

Крім того, 22 серпня Федеральний комітет із відкритих ринків (FOMC) оприлюднить протокол засідання від 31 липня - 1 серпня.

Трейдери вважають, що Федрезерв не відмовиться від плану підвищення базової процентної ставки, незважаючи на ризики, пов'язані з торговельною суперечкою США та Пекіна, а також із турецькою кризою.

Під час симпозіуму в Джексон-Гоул представники ФРС можуть дати сигнали про те, наскільки виправдана впевненість експертів у бажанні продовжувати посилення кредитно-грошової політики.

"В очікуванні симпозіуму в Джексон-Гоул і публікації протоколу останнього засідання ФРС динаміка валютних пар визначатиметься швидше за перепозиціонуванням, ніж за фундаментальними факторами, оскільки трейдери закривають "довгі позиції" щодо долара", - зазначив М.Мохіуддін.

Пара долар/єна стабільна у вівторок на рівні 110,04 єни порівняно з 110,07 єни на закриття попередньої сесії. Курс євро до єни підвищився до 126,84 єни проти 126,38 єни напередодні.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Завантаження...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Парковки на эксплуатируемых крышах ТРЦ можно будет проектировать с 1 июля

Кабмин одобрил привлечение кредита от ЕБРР в сумме EUR149 млн на модернизацию электросетей

Украина ввела на 5 лет антидемпинговые меры в отношении импорта некоторых видов проката с антикоррозионным покрытием из РФ и Китая

Национальный инвестсовет должен создать реестр инвестпроектов

"Укрэнерго" накануне запуска нового рынка продолжит консультации его участников в праздничные и выходные

"Укрэнерго" подписало договор с ENTSO-E об обмене данными на Transparency Platform

Госдолг Украины в мае-2019 сократился на 1,8% в долларовом эквиваленте

Таможни оформляют в среднем 7 авто на еврономерах в сутки

АРМА доверяет много зарубежных партнеров – глава Антикоррупционной инициативы ЕС в Украине

В Ивано-Франковске сформировался дефицит торговых площадей, перенесены сроки ввода трех ТРЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА