Економіка

"Нібулон" має намір реалізувати інвестпроект в Єгипті на $2 млрд

Компанія "Нібулон" (Миколаїв), один із найбільших зернотрейдерів України, має намір реалізувати довгострокову інвестиційну програму в Єгипті загальним обсягом $2 млрд, повідомляється на сайті компанії.

"Це довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій у $2 млрд і розрахована на сім-десять років", - зазначив генеральний директор компанії "Нібулон" Олексій Вадатурський, слова якого наведено в повідомленні.

Згідно з повідомленням, першим етапом цього проекту є інвестування $200 млн протягом 2018-2019 рр. Реалізація програми передбачає відкриття в Єгипті підприємства компанії "Нібулон", яке працюватиме у рамках єгипетського законодавства.

Водночас "Нібулон" надалі інвестуватиме в економіку України та нарощуватиме обсяги інвестицій.

"Цього року заплановано розпочати будівництво двох перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії в Кременчуці (Полтавська обл.), а також проводиться реалізація інвестиційної програми в суднобудівній галузі (зведення вантажного флоту), реконструкція суднобудівно-судноремонтного заводу "Нібулон" у Миколаєві", - йдеться в повідомленні.

Раніше про плани "Нібулона" інвестувати $2 млрд у будівництво зерносховищ і флоту для транспортування зерна Нілом повідомило Міністерство постачання і внутрішньої торгівлі Єгипту за підсумками розгляду міністром Алі аль-Мосельхі результатів візиту єгипетської делегації до Миколаєва 22-26 травня цього року.

ТОВ СП "Нібулон" створене в 1991 році. Є одним із найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал у Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць, і Миколаївський суднобудівний завод.

"Нібулон" обробляє 83 тис. га. Експортує сільгосппродукцію більш ніж до 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ