Економіка

"Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу у справі про постачання газу, щодо транзитного контракту подасть до кінця березня

 "Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу у справі про постачання газу, за розглядом про транзит апеляцію буде подано до кінця березня 2018 року, заявив журналістам заступник голови правління компанії Олександр Медведєв.

"Газпром" вчора також направив до "Нафтогазу України" повідомлення про початок процедури розірвання контрактів на поставку і транзит газу. Ми діємо відповідно до передбаченої контрактами процедурою їх розірвання", - заявив він.

У свою чергу в НАК "Нафтогаз України" повідомили, що апеляцію можна подавати виключно за процедурними моментами, а не по суті рішення Стокгольмського арбітражу.

"У "Газпрому" є 90 днів на подання апеляції за процедурними моментами. Рішення арбітражу на цей час залишається в силі. "Газпром", як і раніше, заборгував "Нафтогазу" $ 2,56 млрд, на які нараховується близько $0,5 млн відсотків щодня", - зазначили в прес-службі НАК.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ