Кабмін має намір преміювати правоохоронців за виявлення корупції під час проведення дорожніх робіт - Гройсман
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів України готує систему преміювання правоохоронців за виявлення корупційних дій під час проведення дорожніх робіт.
"Ловіть тих, хто краде на дорогах. Не створювати проблеми, а реально знаходити. Оголошую конкурс на кращий правоохоронний орган. Ми навіть визначимо премію уряду за кожного спійманого злодія на дорогах", - сказав прем'єр В.Гройсман на засіданні уряду в середу.
Він додав, що такий захід має мотивувати правоохоронні органи виявляти корупцію під час проведення дорожніх робіт і зазначив, що уряд буде персонально преміювати правоохоронців. "Всіх тих правоохоронців, які будуть знаходити тих, хто краде на дорогах, уряд буде преміювати серйозними заохоченнями: десятками тисяч, а може, і сотнями", - сказав В.Гройсман.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Українці вважають, що корупція більш негативно впливає на ситуацію в країні, ніж обстріли - дослідження Ipsos
13:51, 04.01.2026
Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів
13:21, 23.12.2025
Судитимуть колишнього керівника одного з управлінь сил логістики ЗСУ, викритого на незаконному збагаченні – ДБР
12:34, 23.12.2025
Лише кожен восьмий український журналіст відмовився б від публікації новини про корупцію в Міноборони – дослідження
13:14, 22.12.2025
Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів
18:14, 19.12.2025
ОСТАННЄ
Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців
20:30, 12.01.2026
Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко
20:05, 12.01.2026
"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових
17:23, 12.01.2026
Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК
17:17, 12.01.2026
Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки