15:50 20.02.2018

Vodafone тестує систему контролю дронів за допомогою мобільної мережі компанії

1 мин читать
Vodafone тестує систему контролю дронів за допомогою мобільної мережі компанії

 Британський оператор зв'язку Vodafone тестує першу у світі систему контролю безпілотних літальних апаратів, що заснована на мобільній мережі, пише газета Financial Times.

Телекомунікаційна компанія здійснить тести в Німеччині та Іспанії спільно з Європейським агентством з безпеки польотів (EASA).

Попередні випробування, що відбулися минулого року в іспанській Севільї, засвідчили, що 4G-мережа Vodafone може використовуватися для контролю дронів вагою у 2 кілограми.

Vodafone розраховує, що її технологія відстеження та забезпечення безпеки дронів буде доступна для комерційного використання з 2019 року.

Збільшення частоти використання дронів створило проблему для регуляторів авіаційного сектора, зокрема з огляду на ризик того, що літальні апарати можуть застосовуватися для незаконних дій, а також становити загрозу для безпеки в зонах навколо аеропортів.

Традиційні системи контролю авіаційного трафіку не можуть відстежити невеликі літальні пристрої, оскільки їх не видно на радарах.

Система Vodafone призначена для відстеження досить великих дронів, розроблених для комерційного використання. Вона зможе контролювати апарати на висоті до 400 метрів і примусово знижувати їх у разі підйому до траєкторії польоту літаків.

Vodafone адаптувала для відстеження дронів систему, яка спочатку була розроблена для автомобілів McLaren у "Формулі-1", з використанням мобільної мережі оператора.

Британський оператор зв'язку розраховує, що в майбутньому його технологію можна буде застосувати до більших безпілотних літальних апаратів.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА