ГПУ та СБУ проводять слідчі дії в офісі "Укргазвидобування"
Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України вкотре проводять слідчі дії в ПАТ "Укргазвидобування", повідомила прес-служба компанії.
"Стабільність - ознака класу. Закінчилися чергові свята, і в нас в "Укргазвидобуванні" знову представники ГПУ та СБУ. Поки що не знаємо, в якій саме справі вони прийшли, очікуємо інформації. Але це вже не смішно", - написала прес-секретар компанії Лариса Поліщук на своїй Facebook-сторінці.
Як повідомлялося, Генпрокуратура та СБУ минулого року вже проводили обшуки в ПАТ "Укргазвидобування".
"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ
16:40, 06.12.2025
Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває
20:20, 04.12.2025
Продавчиня мілітарі-магазину коригувала ворожі удари по Краматорську - СБУ