Кількість скарг із боку бізнесу на правоохоронців різко зросла
Кількість скарг на правоохоронні органи в третьому кварталі 2017 року значно зросла, оскільки бізнес перестав боятися звертатися зі скаргами на силовиків, повідомив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.
"У минулому кварталі збільшилася кількість скарг на СБУ, Нацполіцію. Щодо прокуратури динаміка не змінилася порівняно з другим кварталом. Загалом кількість скарг на силовий блок у третьому кварталі зросла значно. Причини різні, але одна з них - бізнес повірив, що так можна відновити справедливість", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
За словами А.Шемети, раніше підприємці побоювалися, що звернення зі скаргою на силовиків відгукнеться якимись діями з їхнього боку.
"Але підприємці побачили результат нашого втручання і почали частіше звертатися", - зазначив бізнес-омбудсмен.
Він також повідомив, що лідером за кількістю скарг від бізнесу все ще є Державна фіскальна служба (ДФС). У третьому кварталі 2017 року скарг на відомство значно побільшало через проблеми з реєстрацією податкових накладних.
"Якщо виключити цей чинник, то кількість звернень на фіскалів у третьому кварталі скорочувалася", - додав він.
Повний текст інтерв'ю Альгірдаса Шемети оприлюднений на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".