Інтерфакс-Україна
15:42 15.05.2026

МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

1 хв читати
МОЗ планує до кінця 2026р. забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах – Ляшко

Обладнання для сонячної генерації встановленоу 251 медичному закладі, Міністерство охорони здоров’я планує до кінця 2026 року забезпечити сонячну генерацію ще у 378 медзакладах, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"251 медичний заклад спроможної мережі вже забезпечений об’єктами сонячної генерації. До кінця 2026 році у співпраці з Міністерством енергетики, у співпраці з ЮНІСЕФ, у співпраці з Червоним Христом ми забезпечимо сонячну генерацію ще у 378 закладах охорони здоров’я", – сказав він, виступаючи у парламенті на годині запитань до уряду у п’ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посіви ярих зернових цього року перевищили минулорічні на 4,4%, але олійних засіяно менше на 7,6%

Ринок приватних електромобілей в Україні зріс приблизно в 10 разів за 5 років – заступник глави Мінрозвитку

В Україні зростають площі під малиною, ожиною та смородиною, скорочуються – під суницею, полуницею

Україна за пів року відкрила 23 нові ринки для експорту агро- та харчової продукції – Держпродспоживслужба

Уряд працює над збільшенням фінансової підтримки прифронтових громад – Свириденко

Uklon та Bolt позитивно оцінюють перспективи просування реформи ринку таксі в Україні

Норвегія з 1 липня підвищує митні збори на імпорт сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі

МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України у 2026р до 1-1,6%

МВФ досяг домовленості про 1-й перегляд програми EFF та транш $690 млн для України на рівні персоналу – Фонд

Уряд пропонує кілька законодавчих змін щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА