Інтерфакс-Україна
19:02 06.04.2026

Нафта перейшла до зростання на новині, що Іран відкинув пропозицію про перемир'я; Brent біля $110 за барель

1 хв читати
Нафта перейшла до зростання на новині, що Іран відкинув пропозицію про перемир'я; Brent біля $110 за барель

Ціни на нафту почали зростати ввечері в понеділок на повідомленнях, що влада Ірану відкидає пропозицію про перемир'я та вимагає натомість остаточного припинення воєнних дій.

Вартість червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 18:42 кч піднімається на $0,98 (0,9%), до $110,01 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на травень на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) подорожчали до цього часу на $0,87 (0,78%), до $112,41 за барель.

У понеділок іранське агентство IRNA повідомило, що Тегеран через Пакистан передав владі США, що відкидає пропозицію про тимчасове перемир'я і вимагає закінчення війни. Раніше видання Axios із посиланням на джерела писало, що США, Іран і група регіональних посередників обговорюють умови потенційного 45-денного припинення вогню.

Неназваний американський чиновник підтвердив виданню Axios отримання іранської відповіді, водночас назвавши її "максималістською".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні від початку року вже відремонтовано понад 4.4 млн кв. м дорожнього покриття– Кулеба

НКРЕКП планує повернути прайс-кепи на РДН та ВДР в 15 тис. грн/МВт*год та встановити їх на БР в 17 тис. грн/МВт*год – проєкт постанови

Свириденко обговорила з гендиректором DFC розширення можливостей Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Боргова стійкість України – більші доходи, менші витрати, зовнішнє фінансування та реструктуризація – МВФ

Експорт м'яса птиці з України в березні став рекордним від початку 2022р – "Союз птахівників"

Україна підписала Меморандум про відтермінування боргових платежів з Групою кредиторів з G7 та Паризького клубу

Національне дослідження впливу азартних ігор на суспільство стартувало в Україні – Мінцифри

Собівартість виробництва агропродукції в Україні може зрости на 20% – УКАБ

Втрати держбюджету від нелегального ринку тютюну зросли до 28,1 млрд грн, вжитих заходів недостатньо – Гетманцев

Майже третина українців почала споживати рослинне молоко – Kantar Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА