Інтерфакс-Україна
19:21 30.03.2026

"Укрфінжитло" аналізує шість проєктів для потенційної спільної з Revive Fund Management програми Workforce Houses

2 хв читати
"Укрфінжитло" аналізує шість проєктів для потенційної спільної з Revive Fund Management програми Workforce Houses

"Укрфінжитло" аналізує шість проєктів для потенційної програми Workforce Houses, в рамках меморандуму, підписаного з бельгійським Revive Fund Management.

"Під параметри потенційної програми, які ми вже проговорили з Revive, почали спілкування з потенційними інтересантами, власниками підприємств, які релокували свої підприємства, і кількома агрохолдингами, які теж готові будувати житло для своїх співробітників. У нас вже є шість потенційних інтересантів", – повідомив голова правління ПрАТ "Укрфінжитло" Євген Мецгер в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялось, у січні бельгійська Revive Fund Management Group підписала меморандум з "Укрфінжитло" щодо можливого проєкту Workforce Houses, йде робота над створенням необхідної структури – інвестиційного трасту нерухомості у Люксембурзі та свого субфонду в Україні.

За словами Мецгера, кожен з проєктів інтересантів і кожна модель будуть оцінюватись окремо – це буде реконструкція чи будівництво, під оренду, продаж чи під тимчасове проживання безкоштовне.

"Ми вважаємо, що це житло має бути частиною комплексних інфраструктурних проєктів, які нададуть можливість адаптації релокованих спеціалістів... Ці проєкти буде створено за участі капіталу самого замовника, десь третина його коштів там точно буде. Плюс частина "Укрфінжитла" і частина Revive, який має за мету заробляти, але заробляти менше, ніж у своїх комерційних проєктах. Ми кристалізуємо формат у розмовах з потенційними українськими партнерами і показуємо Revive. Теоретично якийсь драфт може з’явитися десь цього року, але ближче до третього кварталу", – повідомив Мецгер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК дозволить Україні продовжити експорт сталі в ЄС, незважаючи на запроваджені обмеження

Оксі Банк збільшить статутний капітал на 35 млн грн шляхом емісії акцій

Потенційний "навіс" попиту на валюту за обмеженими наразі операціями у 2026-2027 рр. сягає $47 млрд - НБУ

Дві третини респондентів вважають що репліки брендів не є контрафактом, 62% мають досвід їх купівлі – опитування

ЄБА пропонує змінити правила ремонту вантажних вагонів та закликає скасувати граничні строки їх служби

Бізнес закликає Мінекономіки та Агенцію ДПП відкрити зміст угод про партнерство в URIF

НКРЕКП рекомендує держустановам та їх електропостачальникам припиняти дію договорів у разі неможливості їх виконання

Потреба України у зовнішньому фінансуванні на 2027р становить $43 млрд — Мінфін

Понад 3200 одиниць енергообладнання надійшло в Україну з початку 2026р, очікується ще понад 2 тис. – Міненерго

IFC може надати EUR42 млн на будівництво вітропарку ОККО на 189 МВт на Волині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА