Інтерфакс-Україна
14:48 25.03.2026

Uklon запускає продаж квитків на автобуси, планує спільні пропозиції з "Київстаром" у ІІ-ІІІ кв.-2026

3 хв читати

Онлайн сервіс таксі Uklon має два стратегічні напрямки розвитку: рух в сторону створення екосистеми продуктів та нових сервісів, а також пошук нових зон зростання і виходу на нові ринки, повідомив СЕО компанії Сергій Гришков під час Businessbreakfast від Forbes Ukraine в середу.

За його словами, найважливішим завданням в Uklon спільно з найбільшим українським мобільним оператором "Київстар" є пошук суттєвих синергій між бізнесами, зокрема, вже з ІІ- ІІІ кварталу 2026 року компанії матимуть пропозиції, які побачать користувачі.

"Головний проєкт наш зараз в рамках групи – це пошук сценарію, який нам дасть суттєву цінність з точки зору пропозицій для користувача… Насправді, це нетривіальна задача. І я думаю, що ми йдемо в гарному темпі тут", — наголосив СЕО.

Він зауважив, що компанія аналізує країни групи VEON, аби знайти і протестувати можливі стратегії виходу на ці ринки.

"Конкретних країн я зараз називати не можу… Рішення по запуску в нових країнах, не прийнято", - сказав.

СЕО Uklon також оголосив про запуск у середу нового напрямку travel, що передбачає автобусні квитки в межах та за межі України.

"Це такий бета-тест і перша версія нашого продукту, який додається в нашу екосистему. Він дуже синергічно доповнює наші поточні продукти", - підкреслив очільник компанії.

Зазначається, що новий продукт буде доступний в Аndroid-версії, а згодом з’явиться й на IOS-версії.

Окремо Гришков анонсував вихід нової бренд-айдентики, де основною задачею буде зробити Uklon парасольковим брендом, який буде мати цілий набір суббрендів з паритетним фокусом на кожен з цих продуктів.

"Завжди асоціація з нами — це тільки райдхейлінг. Зараз ми змінюємо цей паттерн, що ми ще й доставка", - пояснив СЕО.

За його словами, найближчим часом з’являться певні зміни, що стосуються редизайну головного екрану, зокрема буде сформовано хаб, де розміщуватимуться продуктові екосистеми Uklon.

Серед напрямків, які також аналізує компанія, зі слів Гришкова, є marketplace і superapp.

"Це один з потенційних напрямків, куди ми можемо рухатися. Там теж досить синергічний продукт, тому що в нас є доставка. Він зараз на аналізі", - зауважив СЕО Uklon.

Uklon, який був консолідований у звітність "Київстар" у квітні 2025 року, за три квартали минулого року отримав 3,4 млрд грн або $80,2 млн виручки, а його EBITDA склала 1,1 млрд грн або $27,6 млн. У тому числі у четвертому кварталі виручка компанії становила 1,4 млрд грн або $33,7 млн, EBITDA – 386 млн грн або $9,2 млн .

Кількість поїздок Uklon у 2025 році склала 166,6 млн, доставки – 4,7 млн, в тому числі у четвертому кварталі – 43,6 млн та 1,3 млн.

Джерело: https://www.youtube.com/live/0NXY57LXW7o?si=-H1fWZghni1mdi3g

 

ОСТАННЄ

Кількість українських підприємців у Сербії за час війни зросла в 2,7 раза – президент ТПП Сербії

Сербія очікує підтвердження участі України в Expo 2027 у Белграді – президент ТПП

Торгівля України та Сербії повернулася до довоєнного рівня 2021 року – президент ТПП Сербії

Сербія та Україна підготували заяву про продовження переговорів щодо ЗВТ – президент ТПП Сербії

Видатки загального фонду держбюджету України за 4 міс.-2026 зросли на 13,8%, у квітні – на 31,3%

Ціни на бензин додали 1-2 грн/л, газ подекуди подешевшав на 1-1,5 грн/л – моніторинг

Підвищення вартості проїзду в Києві може спричинити зростання інфляції – заступниця голови комітету Ради з питань транспорту

Westinghouse вже має повний пакет документів для будівницва АР1000 і це пришвидшить проєкти в Україні – топменеджер

Вартість однієї поїздки за місячним проїзним квитком в Києві після підвищення тарифів становитиме до 24 грн – КМДА

НБУ оштрафував "Укрпошту" на 1,7 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА