Японія прийняла ще двох поранених українських військових для реабілітації та протезування
Двоє поранених українських військовослужбовців прибули до японського госпіталю Національного оборонного медколеджу для проходження реабілітації та протезування, повідомляє посольство Японії в Україні.
"8 жовтня двоє поранених українських військовослужбовців прибули до госпіталю Національного оборонного медколеджу за підтримки НПО "Краяни". Вони залишаться в Японії для проходження реабілітації та виготовлення протезів верхніх кінцівок", - йдеться у повідомленні посольства у Facebook.
У диппредставництві наголошують, що Японія продовжує підтримувати Україну.