Глави МЗС України та Італії обговорили оборонну співрпрацю та протидію загрозам з боку РФ
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів зустріч із міністром закордонних справ Італії Антоніо Таяні на полях міністерської зустрічі країн "Великої сімки" (G7), під час якої сторони обговорили розширення оборонної співпраці, протидію загрозам з боку РФ та роль Італії у відновленні України.
"Під час нашої зустрічі я подякував Антоніо Таяні за його гостинність і запрошення на міністерську зустріч G7. Ми цінуємо лідерство і постійну підтримку Італії", - написав Сибіга в соцмережі Х.
Своєю чергою Таяні написав, що він підтвердив рішучу підтримку Києва і прихильність досягненню справедливого і міцного миру в Україні. "Ми підтримуємо повну інтеграцію України в Євроатлантичний альянс", - наголосив глава МЗС Італії.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга провів зустріч з міністром торгівлі та міністром сільського і лісового господарства Туреччини
19:54, 13.03.2025
Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії
11:03, 13.03.2025
Глава МЗС Канади: М'яч на боці Росії, яка повинна припинити свою агресію
20:33, 12.03.2025
Глави МЗС України і Канади узгодили позиції напередодні міністерської зустрічі G7
19:49, 12.03.2025
Сибіга про удар РФ по цивільному судну з пшеницею для Алжиру: Це атака на глобальну продовольчу та морську безпеку
16:04, 12.03.2025
ОСТАННЄ
Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів
17:06, 12.03.2025
У Києві перебуває бізнес-місія Міністерства землі, інфраструктури, транспорту та туризму Японії
13:07, 05.03.2025
Натан Щаранський : Українці можуть пишатися своїм вибором єврейського президента, який об'єднує і згуртовує український народ в його нелегкій боротьбі проти варварської агресії
19:12, 03.03.2025
В Україні і США занепокоєні зірваними переговорами у Вашингтоні
00:15, 01.03.2025
Посол України в Угорщині Шандор вручив копії вірчих грамот у МЗС