18:40 04.11.2023

Автор: ОЛЕНА ТОВКУН

Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

2 мин читать
Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

Олена Товкун, член Наглядової ради Британської міжнародної школи в Україні

 

Британська міжнародна школа в Україні відкрилася в 1997 році та розпочала новий етап у розвитку освіти в Україні, а саме: діти отримали доступ до найсучасніших методів викладання та широкого спектра навчальних джерел. Вони також отримали змогу навчатися в психологічно захищеному середовищі, де вчитель та учень разом досліджують світ, обмінюються думками, спілкуються та співпрацюють з однолітками з інших країн, беруть участь у цікавих спільних проєктах. Саме такі засади пізніше були покладені в основу реформи освіти в Україні.

Ми першими в Україні запровадили британську освіту, і наша білінгвальна школа навчає дітей за двома програмами. По завершенні випускники здобувають як Свідоцтво про повну середню освіту державного зразка України, так і міжнародні дипломи A-level (програма Кембриджської екзаменаційної комісії та Національна програма Англії) та IB (міжнародний бакалавріат), з якими вони можуть без додаткових іспитів вступити до будь-якого університету Великобританії, США, держав Євросоюзу.

Серед учнів нашої школи є багато дітей з різних країн. Отже, наші малюки вже з трьох років зростають у мультикультурному середовищі, де їх навчають розуміти і поважати традиції різних народів, знайомлять з розмаїттям звичаїв і особливостями культур, виховують справжніми громадянами світу. За міжнародною програмою, вже починаючи з дитячого садочку, навчання ведеться англійською мовою викладачами, які мають відповідні дипломи та офіційний дозвіл на працевлаштування в Україні за їхнім фахом.

Школа забезпечена всім найкращим, що наразі використовується в передових школах світу — це стосується і використання найсучасніших технічних засобів, і рекомендованих Кембриджем підручників, які ми завозимо з Великої Британії, і навіть меблів, що були представлені на освітянській виставці в Лондоні для використання у школах. Дуже  важливо тримати руку на пульсі всього найновітнішого, що пропонується сьогодні учням та забезпечувати українських дітей всім найкращим.

Навчаючись за міжнародними стандартами в усіх напрямках освітнього процесу, наші випускники без проблем продовжують свій шлях у найкращих університетах світу, оскільки досконало володіють англійською мовою, а головніше — володіють мовою усіх предметів. Для них звичні підходи, які застосовуються у міжнародній освітній практиці, в них всюди є багато друзів — вони впевнені в собі.

Освіта — це те, з чого починається людина. Сучасні українські діти — це саме те покоління, якому доведеться відбудовувати повоєнну Україну. А значить, вони мають здобути таку освіту, яка допоможе їм зробити їхню батьківщину передовою країною світу.

РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

ВЛАДИМИР БОРЕЙКО

По созданию заповедных объектов Украина занимает одно из последних мест в Европе

ЭДУАРД МКРТЧАН

Китайский излом. Как Украине перехватить уходящие из Китая инвестиции у Вьетнама и Таиланда

ЕЛЕНА ЖУКОВА

Офшоры: не паникуем, деньги останутся в Украине

ВИКТОРИЯ ГРИБ

Как Украина готовится адаптировать стандарты CBRN под военные реалии

ЭДУАРД МКРТЧАН

Кадровые индустрии. Какие направления станут актуальными в ближайшие 5 лет

НАТАЛЬЯ АЛЮШИНА

Имперские "дрожжи", или как Украине избавиться от духа "чиновничества"

ЭДУАРД МКРТЧАН

Пять проекций гуманитарного разминирования

ЕВГЕНИЯ ЛОКТИОНОВА

Практически все торговые центры Украины хорошо подготовлены к зиме

МУСА МАГОМЕДОВ

Украинский ВПК: трудный путь перемен и "палки в колесах"

ЮРИЙ ЩУКЛИН

Как Европа может побороть страх перед украинскими агрохолдингами и помочь украинским фермерам дожить до вступления Украины в ЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА