17:54 10.01.2018

DIM group продолжил розыгрыш квартиры в ЖК "Метрополис"

(Подается на языке оригинала)

У зв’язку зі збільшенням тривалості проекту "Зимова країна на ВДНГ", Акцію "Розіграш квартири в житловому комплексі "Метрополіс" також продовжено до 18 лютого 2018 року.

Переможця буде визначено, як і планувалося, на закритті "Зимової країни на ВДНГ", – йдеться в повідомленні прес-служби DIM group.

До Акції зможе приєднатися кожен, хто придбає квитки на локації парку розваг та зареєструє унікальні коди квитків на сайті zymovakraina.com.ua до 14 лютого включно, відповідно до умов Акції.

Усі, хто довго святкував і не встиг взяти участь в акції, теж зможуть випробувати удачу та виграти квартиру. Бажаючі відвідати парк розваг ще раз та зареєструватися, також отримують можливість збільшити свої шанси на перемогу. Нагадаємо, що, відповідно до умов Акції, кількість разів участі однієї особи є необмеженою і відповідає кількості придбаних вхідних квитків та кількості заповнених реєстраційних форм із вказанням унікального коду.

Нагадаємо, до участідопускаються всі особи, старші 18 років. Із детальними умовами Акції можна ознайомитися на сайтах www.metropolis.com.ua та https://zymovakraina.com.ua/

Прес-служба DIM group також повідомляє, що розпочинає перевірку вже заповнених реєстраційних форм на відповідність умовам Акції.

DIM group – девелоперсько-будівельний холдинг повного циклу, що успішно реалізував декілька житлових комплексів в передмісті столиці. На черзі – житлові комплекси "Метрополіс", "А52", "Автограф" у Києві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Теплогенерирующие предприятия Коцюбинского продолжают несанкционированный отбор газа

Создание сайтов в Украине

Первый в истории Украинский Дом откроется в Давосе во время Ежегодной встречи Всемирного экономического форума

Объемы распределения газа по сети "Днепропетровскгаза" уменьшились почти на 18%

Круглый стол "Почему товарным рынкам нужны новые финансовые инструменты и как защитить их участников"

Реабилитация – важный этап на пути к полному выздоровлению

Двери, как элемент интерьера

Бюджетные учреждения и ТКЭ в лидерах по сокращению потребления газа на Ивано-Франковщине

Кирилл Шевченко: Благодаря нашим эко-кредитам Херсонская область стала абсолютным рекордсменом по увеличению чистой электроэнергии в 2017 году

В 2017 году аварийная служба ПАО "Днепрогаз" отреагировала на 20,2 тысяч заявок об утечках газа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА